Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2015 02:27

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 11 02:27
Прегледи: 79
ВО ТАФТАЛИЏЕ - ПЕДАГОШКА СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН ДЕЛУМНО НАМЕСТЕН СТАН, НА 3/5 КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО СЛОБОДЕН ОД 15.08.2015 , Ш.6946 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации