Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO D MAALO

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 31 мар. 15:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

Se izdava namesten dvosoben stan vo Leptokarija 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA NAMESTENA GARSONJERA GRADSKI PARK 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ AMERICAN 230 ЕУР
Prekrasna kuka vo Radisani 145 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ДВОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН ВО Д.МААЛО ВО БЛИЗИНА НА КАФЕАНА "DM".СТАНОТ Е НА 2 КАТ СО ЛИФТ,ГРАДСКО ПАРНО ИМА ТЕРАСА.
ЦЕНА 250 ЕВРА
СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.05.2016
ЕВ.БРОЈ 4910
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Se izdava dvosoben namesten stan vo Kisela Voda 180 ЕУР
DVOSOBNI STANOVI 36m2 VO GRADBA MICHURIN 0 МКД
NAMESTEN STAN K VODA RASADNIK 0 ЕУР
STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ VERO OD 63M2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации