Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan od 45m2 vo Centar

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Прима Каза 10 авг. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Se izdava namesten stan vo Karpos 280 ЕУР
2-soben stan gradba .Voda 46 000 ЕУР
Stan vo Centar kuli gradski zid 86m2 81 000 ЕУР
Se izdava 55m2 namesten stan vo Centar 240 ЕУР
14 558 se izdava dvosoben stan vo centar, blizina na klinicki centar,45m2 na 4 kat,so parno i lift,novogradba,komplet opremen.Sloboden od 1 septemvri.
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Se prodava 2-soben stan vo Karpos 3 50 000 ЕУР
64m2 trosoben stan vo Centar 58 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN POZADI UNIVERZALNA 0 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации