Оглас од претпријатие Објавени: авг. 12 2015 12:23

Se izdava garsonjera za studenti

Објавени: авг. 12 12:23
Прегледи: 104
Garsonjerata e 2 sobna opremena. Se naoga do univerzitetot Kiril i Metodij
sproti 26ti Juli.
Ima i edno sobni garsonjeri
kontakt tlf - 070204907
Опис на линк

Divani

Мебел штоф,сунгер и тапацерски матерјали
Посети ја страната на нашата продавница

булевар крсте мисирков бр 76 Прикажи на мапата

070204907

https://facebook

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Мебел штоф,сунгер и тапацерски матерјали
булевар крсте мисирков бр 76 070204907 https://facebook

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации