Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: AKVARIUS 29 јун. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

AVTOMATSKI SENZORSKI LIZGACKI VRATI 0 МКД
Hrom Gjorce  kaj SP 63 m2 47 000 ЕУР
Izdavam KAPISTEC GARSONJERA 0 МКД
Se izdava LUKSUZEN stan od 53m2 vo CENTAR 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
KAPISTEC - LUKSUZEN stan so 1 spalna komplet renoviran so nov mebel.

Boris
078-884-350

Cena 350 EUR
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
 THIS IS FOR FREE 0 МКД
Karpos Vlae KUKA 300 na Bulevar NA AGOL 0 ЕУР
Se izdava stan nov od 45m2 vo Karpos 230 ЕУР
D Maalo Stan od 50m2 so 2 spalni NOV 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации