Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КОНФОР ЛУКС 07 мар. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра 7859 СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН НА УБАВА И МИРНА ЛОКАЦИЈА НА САМО 10 МИНУТИ ОД ЦЕНТАР. СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ, ТЕРАСА, НАМЕНЕТ ЗА ФАМИЛИЈА И ВРАБОТЕНИ.

Моб. 076/273-738
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Посетете ја нашата продавница
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Прикажи на мапата
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

261 Огласи во продавницата
Novi dvosobni  trosobni stanovi vo Aerodrom 925 EUR
Trosoben stan vo Novo Lisice so garaza 64 000 EUR
Ponuda na novi stanovi vo Kisela voda 980 EUR
SE  IZNAJMUVA  2 SOBEN  PRAZEN  STAN  VO  CENTAR 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации