Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN OD 70m2 VO AERODROM kaj Red cafe

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: COREX Real Estate 23 мар. 09:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava namesten stan vo n.Aerodrom, na 100m od Centar, kaj Zeleznicka stanica, vo zgradata kaj Red cafe.
Stanot e 70m2, so dve spalni sobi, komotna dnevna so trpezarija i posebna kujna, banja, utiliti i terasa.
Orientiran e istok-zapad. Pozicioniran e na kat7, zgradata ima lift.
Greenje:gradsko parno.
Ladenje:klima ured.
Ima sloboden parking pred samata zgrada.
Stanot se izdava namesten.

Mesecen zakup:po dogovor.
Sifra:1491
Kontakt:075 205 008 agent Aleksandra
info@corex.mk
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

797 Огласи во продавницата
STAN OD 72m2 VO AERODROM zad TCBiser 0 EUR
NOV STAN OD 72m2 VO AERODROM 3spalni 2kat 0 MKD
SE IZDAVA NOV LUKS STAN VO CENTAR 0 MKD
 STAN OD 53 m2 VO MICURIN 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации