Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo CENTAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: AKVARIUS 12 мај 16:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Taftalidze 70 m2 vo MINI ZGRADA 0 МКД
Izdavam stan vo KARPOS 1 0 МКД
Se izdava stan vo Leptokarija za 6 STUDENTI 0 МКД
Nov stan od 47m2 vo Kisela Voda 43 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se izdava stan vo CENTAR so 1na spalna, ubavo opremen, renoviran.

Cena 300 EUR

Boris 078 884 350
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
Na LENINOVA stan za deloven VPR 59 000 ЕУР
Izdavame dvosoben Karpos 1 odlicno namesten 0 ЕУР
EKSTRA RENOVIRAN stan Lisice od 80m2 so 3 spalni 0 МКД
Karpos garsonjera so nov mebel 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации