Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 140m2 VO CENTAR bul SV KLIMENT

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 13 јул. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

AERODROM POZADI TRI BISERI GARSONJERA SO DVOR 1 430 ЕУР
SE IZDAVA STAN 62m2 NA RUZVELTOVA 350 ЕУР
CENTAR ZELEN PAZAR 91M2 1000 EVRA M2 1 000 ЕУР
CENTAR DO VERO DAMBO 56M2 1035 EVRA M2 1 035 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se izdava-prodava stan od 140m2 na 1katso parno i lift cena 700evra za izdavanje 1400 evra za prodavanje sifra 2188 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO AERODROM POZADI MEK DONALDS 80M2  950 ЕУР
G ZID NAD MESARITE 80m2 1 100 ЕУР
K.VODA  ZIL VERN 58M2 0 ЕУР
STAN VO CENTAR 107M2 940 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации