Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 57m2 vo Centar super cena

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 01 апр. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2983 Огласи во продавницата

PRODAVAM NOV STAN vo KOZLE 45m2 1 100 ЕУР
 4 SOBEN STAN KARPOS 4 DO SAMIOT KEJ 0 МКД
DVOSOBEN STAN VO NOVOGRADBA KARPOS 3 0 МКД
ODLICEN CETVOROSOBEN STAN VO KOZLE SO GARAZA 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Sifra 23182
Se izdava stan vo Centar , ubavo ureden so edna spalna soba , 57 m2 , kujna i dnevna so balkon, na 4 ti kat so lift vo zgradata,, greenje na struja.
Cena 200 evra

Tel..071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-797, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2983 Огласи во продавницата
Luksuzen stan so 1 spalna pozadi Univerzalna sala 0 МКД
Deloven prostor vo Aerodrom od 270 m2 0 МКД
TOP CENA STANOVI VO PRZINO 116m2 I 106m2 0 МКД
Top stan so 2 spalni vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации