Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO VODNO S.ARSOV 90m2

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 21 фев. 00:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 87m2 0 ЕУР
CENTAR  LOKACII ZA GRADBA 0 МКД
PESTALOCI 53M2  NOVOGRADBA 1 100 ЕУР
STAN 67m2 STROG CENTAR GTC NAD ANJA RESTORANT 1 417 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan od 90m2 3 soben novogradba luxsuzno opremen na 1 kat cena 450 evra sifra 2176 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID BUL  KOCO RACIN 91M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK NAD STUDIO SICRET 71M2 0 ЕУР
CENTAR GZID SOBOREN HRAM 90M2 1 000 ЕУР
CENTAR G ZID BUL .K.RACIN 91M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации