Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Top stan Kompleks Makedonija 47m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 02 фев. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата

Deloven prostor kancelarii vo Centar 0 МКД
Izdavame prazen stan kaj Soborna 0 МКД
Odlicen preubav stan od 50 m2 so edna spalna soba 0 МКД
Odlicen dukan vo GTC na prizemje 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra 22995
Se izdava i prodava stan vo Taftalidze Kompleks Makedonija so povrsina od 47m2 ( 44+3) i podrum od 6m2. Stanot e kompletno renoviran, PVC prozori, blindor vrata, kupatilo i nova kujna. Stanot e na 2ri kat, so lift. Cena za izdavanje 220 evra, a za prodazba 1180 evra / m2 plus 3% danok na prenos.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-336 , 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата
Stan so 2 spalni vo Aerodrom sproti Hotel Rusija 0 МКД
Odlicno opremen stan so 1 spalna vo Centar 0 МКД
LUX Apartment for RENT 0 МКД
Top cena za stan od 83m2 vo Novo Lisice 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации