Оглас од претпријатие Објавени: авг. 12 2015 02:35

Trosoben stan od 70m2 strog Centar

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 12 02:35
Прегледи: 92
se izdava trosoben namesten stan vo ponova zgrada 5kat so lift i parno vo Centar zad king burger Опис на линк

Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“

Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Посети ја страната на нашата продавница

Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Прикажи на мапата

022464842 071246202

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации