Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Тrosoben vo novogradba namesten 70m2 Centar

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 14 јан. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Trosoben luks stan 93m2 vo Karpos 2 117 000 ЕУР
Luks opremen stan od 52m2 vo Karpos 4 0 ЕУР
AERODROM 104M2 TROSOBEN NA 3KAT 0 ЕУР
CENTAR KATOLICKA 87M2 NOVOGRADBA 0 ЕУР
3017..Agencija partenon izdava stan vo Centar pozadi ramstor vo novogradba 70m2 trosoben na 2kat namesten 450eu.....informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
CENTAR KAJ OLIMPISKI BAZEN 87M2 NA 3KAT 0 ЕУР
Baraka 74m2 so 171m2 plac lepenka vo Vlae 0 ЕУР
Namesten stan novogradba od 53m2 vo Taftalige 1 300 ЕУР
D.Maalo 49m2 nov na 3kat 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации