Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ubav stan 55m2 vo Aerodrom kaj Palma

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 31 мар. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

MODEREN STAN KAJ ZOOLOSKA SO 1 SPALNA 60M2 250 EUR
STANOVI NA KEJ NA VARDAR DUPLEX SO DVOR I 3 SPALNI 1 150 EUR
Stan od 80m2 so 2 spalni vo Gradski park 1 250 EUR
Izdavame kompletno namesten duplex 100m2 Centar 380 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Iznajmuvame stan vo Aerodrom, pozadi Skopjanka vo zgradata na Slatkarnica Palma.
Stanot e na 4ti sprat, luksuzno opremen, so lift, wi-fi, kablovska, centralno parno, klima, masina za alista.

Cena za iznajmuvanje: 280 evra
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Iznajmuvame trosoben stan 77.5m2 vo Centar 300 EUR
Se bara dukan za iznajmuvanje vo GTC 0 EUR
Delovni prostorii 35 i 46m2 na Partizanska 700 EUR
For rent LUXURY apartment 160m2 in Central Park 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации