Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 50m2 vo Karpos 1 pozadi Simpo Skopje

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 13 фев. 16:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Nov stan 34m2 dvosoben vo Kozle 1 050 ЕУР
Plac za gradba vo Taftalidze 2 od 296m2 190 000 ЕУР
Stanovi vo gradba Kozle 53m2 55m2 57m2 trosobni 1 100 ЕУР
Nov dvosoben stan od 47m2 Aerodrom 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се издава двособен стан во Карпош 1 комплет наместен од 50м2 на трети кат. Со градско парно.
Станот е во близина на полициската станица во Карпош. Цена 230 евра .
тел. 078/222-133
078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava stan od 65m2 trosoben namesten 250 ЕУР
Stan prazen 43m2 Aerodrom samo na 1/8kat 150 ЕУР
Stan od 62m2 trosoben Zelezara Itno 49 000 ЕУР
Stanovi vo gradba 51-58m2 so 2 spalni odl 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации