Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so 1 spalna kaj Sobranie vo Centar

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 јун. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24503

Издаваме стан во Центар до Собрание со површина од 65м2. Располага со 1 спална соба, дневна со кујна и тераса. Станот е на 5ти кат, со лифт во постара зграда.Комплетно опремен. Цена 300 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток