Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN SO 2 SPALNI UBAVO NAMESTEN VO KOZLE

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 19 јун. 17:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVNO 2 STANA OD PO 65M2 CENTAR RUZVELTOVA 200 ЕУР
SE IZDAVA SUPER STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
PRODAVAM HOTEL VO NEA MUDANJA GRCIJA 450 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO PARK 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Stan od 82m2 na 4 kat so parno, lift,2 spalni,dneven boravok so trpezarija, kujna kupatilo, terasa.Se izdava komplet ubavo namesten.Cena-350e
sifra...20210
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111202
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
STAN VO STROG CENTAR 73 500 ЕУР
PREKRASEN STAN 50M2 CENTAR-J. B. TITO 230 ЕУР
STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR 350 ЕУР
STAN ZA TROJCA STUDENTI VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации