Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan trosoben 80m2 za studenti Centar kuli gr.zid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 17 септ. 11:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
PRZINO KUKA(BARAKA SO DOGRADBA)EDINECNA PLAC 519m2 0 EUR
MIDA kompleks 93m2 so tri spalni sobi na 5 kat nov 0 EUR
STAN ZA KANCELARII 120m2 VO EKSKLUZIVNA NOVOGRADBA 0 MKD
 Hrom trosoben renoviran 80m2 na 3kat 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
11055..Agencija Partenon izdava stan vo Centar vo kulite na gr.zid kaj zelen pazar...stanot e trosoben so dve spalni so cetiri edinecni kreveti, dnevna, kujna kupatilo i toaet, terasa.....cena 280eu,,,poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Kancelarii od 451m2 na edno nivo Kisela Voda 0 MKD
Kuka od 80m2 na plac od 300m2 so markica A1 vo Przino 0 EUR
K.Voda rampa 45m2 namesten vo novogradba 220 EUR
TROSOBEN NOV VSELIV OD 60M2 VO K.VODA RAMPA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации