Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan trosoben vo Debar Maalo sproti Soboren Hram

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 17 ноем. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

784 Огласи во продавницата

Nov kancelariski prostor vo Taftalidje 600 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom kaj Trend 0 MKD
Nov dvosoben lux opremen vo Kapistec 0 MKD
Trosoben novo opremen vo Debar Maalo 350 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen trosoben stan vo Debar Maalo 75m2 (sproti Soboren Hram) cena 350e kontakt: 071 259 252
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

784 Огласи во продавницата
Dvosoben stan vo Kapistec 250 EUR
Novo opremen dvosoben stan vo Kozle 250 EUR
Dvosoben stan vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto U 200 EUR
Dvosoben stan vo Centar kaj Crven Krst 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации