Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Crnice so 3 spalni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 мар. 13:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3001 Огласи во продавницата

Odlicen deloven prostor vo strog Centar 93m2 0 МКД
Nov prekrasen stan so 1 spalna vo Centar 0 МКД
Lux house for rent in Przino 410 m2 1 600 ЕУР
LUX STANOVI VO SKOPJE SO ODLICNI CENI 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava / prodava stan vo Crnice nad crkvata Sv. Petka od 85 m2 visoko prizemje,so roditelska soba i dve detski sobi,dnevna so klima ured i opremena kujna so site novi aparati.Golemo kupatilo so prirodna ventilacijaStanot e so podno greenje na struja.Isklucitelno svetol stan so 2 terasi i terasa od 50m2 so pogled na trevnat dvor so tendi so elejktronska komanda.Stanot e so dispozicija istok-jug-zapad.Ima sopstven- privaten parking od 50m2. i so nov poplocen parter do vlez vo zgrada.
Cena za izdavanje 400 eur i za prodazba PO DOGOVOR.

Tel ..071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-797, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3001 Огласи во продавницата
KANCELARISKI PROSTOR OD 60M2 VO CENTAR 0 МКД
Se izdava luksuzen stan na Vodno 0 МКД
Se izdava stan na Vodno 0 МКД
LUKSUZNO OPREMEN DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации