Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Leptokarija

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 05 септ. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

Se izdava stan povolna cena 170 ЕУР
3.5 soben stan vo Aerodrom so dvor 74 000 ЕУР
Dvosoben stan od 49m2 vo Rasadnik Kisela Voda 0 МКД
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN NOVOGRADBA AERODROM 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен број: 5548
Станот е комплетно опремен,градско парно и клима.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Novogradba Kozle 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 580 ЕУР
 MNOGU UBAV DVOSOBEN STAN KARPOSH 4 VO TETOVSKATA 0 МКД
NOVI TRISOBNI STANOVI VO KAPISHTTEC 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации