Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stan za izdavanje na odlicna lokacija vo Kapistec

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 14:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Plac od 760m2 Dolno Vodno 0 MKD
Preubav deloven prostor na Rampa K Voda 0 MKD
Luksuzna kuka vo srceto na Vodno 0 MKD
TOP STAN -KOZLE 110m2 999 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра: 24988
Агенција Асторија нуди стан за изнајмување во Капиштец, на одлична локација. Станот е целосно опремен на 5ти спрат, со една спална соба, купатило , дневна со кујна, тераса и едно паркинг место.
цена: 250 евра + трошоци

контакт: 071-236-797

code: 24988
Agency Astoria offers one bedroom apartment for rent in Kapistec, on a perfect location. The apartment is fully equipped, with one bedroom, living room and kitchen, one bathroom, a balcony and a parking place.
price: 250 eur+ expenses

contact: 071-236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
KANCELARISKI PROSTOR TAFTALIDZE OLIMPIKO 0 MKD
DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR 0 MKD
ПРАЗЕН СТАН ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ МИДА 0 MKD
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации