Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Super luksuzen stan 186m2 Kompleks Vergina

1 150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 11 авг. 14:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stanovi vo gradba 51-58m2 so 2 spalni odl 1 000 EUR
Stan vo gradba 36m2 Kozle dvosoben 1 100 EUR
Stan trosoben od 67m2 Taftalidze1 na 2/8 kata 1 100 EUR
Centar Nov kancelariski prostor od 54m2 na 1kat 1 280 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava SUPER LUKSUZEN stan vo kompleksot VERGINA od 186m2 na prvi kat. Stanot e so tri spalni kompleksot e eden od naj prestiznite vo gradot. Cena
1150 evra
tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Stan od 123m2 vo Karpos1 cetvorosoben na 2 kat 129 000 EUR
Se iznajmuva 97m2 stan Kapistec 250 EUR
Stan od 75m2 trosoben komplet namesten Karpos4 250 EUR
Se izdava stan vo Debar Maalo 40m2 namesten 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации