Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben nov stan vo City Mall 74m2 namesten

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 27 фев. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Plac za industriski objekt od 9400m2 Vizbegovo 35 EUR
Stan komplet renoviran od 52m2 vo Karpos 4 47 500 EUR
Namesteni kancelarii od 45m2 vo Centar 300 EUR
Stan od 72m2 Novo Lisice na 3 kat 60 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava trosoben komplet namesten stan vo City Mall od 74m2 stanot e komplet opremen so novi stvari. Vednas e vseliv. Na 8/12 kata so prekrasen pogled na Vodno.Stanot se izdava so plateni smetki za mesecot. Cena 550 evra mesecno
tel /078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Sprat od kukja priz od 80m2 i dvor 110m2 60 000 EUR
 Dvosoben namesten stan od 45m2 Univerzal 200 EUR
Stan od 72m2 Novo Lisice na 3 kat 60 000 EUR
Trosoben stan od 63m2  Gjorce vo cervenite zgradi 47 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации