Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan na Vodno

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ЛИНЕА дооел 27 јан. 15:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Slavejko Arsov 58
Површина: 90 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Se iznajmuva trosoben stan na Vodno, so sopstveno parking mesto. Kompletno opremeno kupatilo i wc, kompletno opremena kujna, prazna dnevna soba, dve spalni i terasa. Stanot e so sopstvena klimatizacija, orientiran e kon Skopje, se naogja na 2 sprat vo nova zgrada so lift.
Нема посетени огласи
Кон почеток