Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Ubav stan kaj Nova Nice apt near Nova

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 ноем. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24339
Се издава убав стан во Тафталиџе, близу Форца и гимназија Нова. Станот е двособен, има 57м2, на 2 кат во зграда од 6 ката, со лифт и градско парно. Станот се издава комплетно наместен за самци или парови без деца и не е за студенти. Цена 280 Евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24339
Very nice one bedroom apartment for rent in Taftalidze, near Forca cafe and Nova schools. The apartment has 57m2, on the 2nd floor/6 floors, with elevator and central city heating. The apartment is completely furnished and ready to rent to singles or couples without children and not for students. Price is 280 Euros/month.
Contact 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/271-271 02/3110-566
Кон почеток