Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA LUX STAN 95M2 POZADI OLIMPISKI

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 15:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se izdava stan 95m2 na vtori kat vo Centar,so lift,sopstveno parno,parking mesto.Stanot ima prostrana dnevna soba so kujna i trpezarija,dve spalni,dva toaleta,terasa.

SIFRA;B522

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
STAN ZA DELOVEN PROSTOR DEBAR MAALO BOEMSKA ULICA -
URBAN LIVING IZDAVA ODLICEN STAN KAJ DRAMSKI 250 MKD
Se izdava stan vo Taftalidze vo odlicna sostojba 300 EUR
SE IZDAVA LUX NAMESTEN STAN VO ADORA FLATIRON 400 EUR
Кон почеток