Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA STAN 80M2 SPROTI ZOLOSKA

330 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 15:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se iznajmuva stan 80m2 na treti kat so lift,novogradba so parno i parking.Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija,dve spalni ,toalet i terasa.

SIFRA;D479

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVING stan kaj Univerzalna NOVOGRADBA -
Se izdava prazen stan od 90m2 na prizemje 250 EUR
URBAN LIVING PRODAVA PREKRASEN STAN VO AERODROM 82 500 EUR
URBAN LIVING DUPLEKS STAN VO NOVO LISICE 91 500 EUR
Кон почеток