Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA STAN 80M2 VO MICURIN

320 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 16:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se izdava stan 80m2 na treti kat so lift,parno,klima,solar,parking.Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija,dve spalni,dva balkona,toalet.orentacija jugo -zapad.

SIFRA;A377

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVING PRODAVA ODLICEN STAN VO VLAE 950 EUR
Se izdava luksuzen i namesten trosoben stan Vodno 800 EUR
URBAN LIVING IZDAVA STAN VO AERODROM 11 000 MKD
URBAN LIVING STANOVI VO GRADBA VO KARPOS 4 1 100 EUR
Кон почеток