Објавени: апр. 25 2022 05:47

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

ЕУР

/ месечно
Објавени: апр. 25 05:47
Прегледи: 744
Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri za familija ili studenti. Stanot ima dve spalni sobi, dnevna, kupatilo i terasa. Pogodno za 2-3 studenti ili familija. Stanot e vo 8mi noemvri
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации