Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Stip

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Milan Pavkovic 20 јун. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Штип, 35 м/2, ТА, ПР, наместен, тераса, ТВ, КТВ, ТА строг центар 100 месечно и 50 депозит. 077/849373
Milan Pavkovic
077849373
Leaflet
Кон почеток