Објавени: јан. 10 2022 07:59

Se izdava nova kuka vo Stip na odlicna lokacija

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 10 07:59
Прегледи: 1576
Izdavam kuka na odlilna lokacija,nad plostadot blizu Sv.Ilija.Stanbena povrsina na kukata 70m2 ,dnevna soba so kujna i trepezarija i dve splani sobi. Ogradena dvorna povrsina okolu 90m2.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации