Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka

0 МКД

Се изнајмува од: Violeta 13 авг. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Se izdava kompletno opremen sprat od kuka za studentki I srednoskolki, so 2 sobi so kompletno opremeni kujna I Wc, ubavo dvorno mesto I parking prostor na ulica Blagoj Muceto br.9
Kontakt za povik: 078-360-353
Violeta
Violeta
078360353
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации