Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Lena 14 јан. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Станот е реновиран, комплетно уреден со нова бела техника!
Кон почеток