Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN NA EDNOSMERNATA VO STIP

9 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: trajce 01 авг. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Stanot se naogja vo centarot na stip (ednosmerna)
vo zgradata Crveno-Crno golem e 40m2 i e potpolno namesten.(nema balkon) Za povekje informacii javete se na telefonskiot broj daden podolu.

Кон почеток