Објавени: фев. 07 2022 05:11

Се издава стан од 53 м2 во центарот на Штип

Објавени: фев. 07 05:11
Прегледи: 33
Се издава комплетно наместен стан во центарот на Штип на ул. „Христијан Карпош“ 43 (во црвените кули кај Кит го маркетот спроти полицијата). Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации