Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 55m2 vo Stip

Се изнајмува од: Ljube 07 јун. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 55 m2
Локација: Штип
se izdava kompletno namesten i opremen stan.

.
Нема посетени огласи
Кон почеток