Објавени: апр. 04 2022 08:18

Se izdava stan vo naselba Avtokomanda

Објавени: апр. 04 08:18
Прегледи: 1291
Се издава стан во близина на градскиот пазар или во близина на супермаркет TUS.
Станот поседува две спални соби со по 2 кревета и по едно биро, потоа дневна соба заедно со трпезарија и кујна.
Опремен е со клима уред и машина за перење алишта.
Максимум 4 лица.

Лице за контакт
Магдалена - 078/210-828
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации