Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности -Твој Дом 15 дек. 12:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Deloven prostor na odlicna lokacija 175 000 ЕУР
Stan vo 8mi Noemvri 42 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 МКД
Se izdava deloven prostor vo Stip 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Шифра:PP1017

Се издава целосно уреден нов стан на одлична локација во Скопје населба Кисела Вода, УЛ.Христо Татарчев 43Б.Станот е на шести кат во зградата има лифт и е со површина од 77m².Поседува пространа дневна со трпезарија и кујна, една спална соба, една детска соба едно купатиоло и едно гостинско WC.Во станот има две инвертер клими на кој што начин е и решено греењето и ладењето.

Услови за изнајмување:
– Станотсе изнајмува на период од најмалку една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти;
– сметките за струја, интернет и вода се на товар на закупецот;
– штетите кои ке настанат одкако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;

Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Stan vo 8mi Noemvri 42 000 ЕУР
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Nov stan vo Centar 74m2 i garazno mesto od 16m2 62 460 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Stip 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации