Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Stip

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Мите 28 јул. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се издава реновиран стан во центарот на Штип (Плоштад Слобода) на прв кат.
Станот може да се пренамени и за деловен простор ( канцеларии за Нотар , Адвокат ,Екон.биро Извршител и сл. )
Мите
078215852
Кон почеток