Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za 4 studenti/ki vo blizina na Tus

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Rodna 28 јул. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Se izdava stan za studenti vo blizina na supermarket Tus(2500 denari po lice + smetki).Stanot se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna, kujna, hodnik i wc.
Кон почеток