Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stanbeno deloven prostor 85m2 vo Porta Prolet Stip

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Mediteran - Turisticka Agencija 14 апр. 15:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mediteran - Turisticka Agencija
Rent a bus and minibus 0 ЕУР
Se izdava dukan strog centar na Stip 60m2 plus 15m2 magacin 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Штип
ИЗДАВАМ или ПРОДАВАМ, НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти кат со поглед кон центарот на ШТИП и река Отиња.
85m2 со 3 соби (сите со поглед напред кон реката), 2 купатила, 2 тераси (идентични по големина) + остава. Централна клима во секоја просторија (ладење и греење).
Идеален простор за повеќе дејности...

Цена по договор.
Mediteran - Turisticka Agencija
Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa... Super Solucii za Avio bileti za cel svet... Organizirani poseti na Saemi... Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.
Посетете ја нашата продавница
ul:Vanco Prke Stip Прикажи на мапата
070210219
https://www.mediteran.com.mk
Mediteran - Turisticka Agencija
070210219
Leaflet
Mediteran - Turisticka Agencija
Rent a bus and minibus 0 ЕУР
Se izdava dukan strog centar na Stip 60m2 plus 15m2 magacin 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации