Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva namesten stan vo naselba 8mi Noemvri

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Анета 05 септ. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Се издава целосно наместен стан во населба 8ми ноември во Штип.
Станот има 2 соби, дневна, кујна, купатило и 2 тераси.
Анета
075559663
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации