Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva namesten stan vo senjak

9 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Todor 01 авг. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Штип
Se iznajmuva namesten stan od 55m2 vo naselba senjak ul. Boris krajger 18, stanot e na potkrovje od severnata strana, ima golem parking za zgradata.

Mob za kontakt:
077 567 744 Todor
077 709 025 Elena
Todor
Leaflet
Кон почеток