Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan kaj Ico Brico

0 МКД

Се изнајмува од: Suzana 21 мај 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Se iznajmuva stan na ulica Sremski front 24/14 ( zgradite nad Ico Brico - Senjak). Stanot poseduva golem dneven prostor so trepezarija i kujna, spalna, golema terasa i golem hodnik so kupatilo.
Stanot e delumno namesten.
Kontakt telefon:
Suzana +38971270311
Dejan +38978322716
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации