Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan kaj noviot pazar

0 МКД

Се изнајмува од: Peco 16 септ. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Stanot ima 2 televizori i e vo zgradata na naplatnio centar na Telekabel.
Leaflet
Кон почеток