Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar za studenti

0 ЕУР

Се изнајмува од: Aleksandar 05 септ. 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Stanot e na prvi sprat i se naoga vo centarot na gradot,vednas do teatarot .Ima 2 spalni sobi,kujna so trpezarija i dnevna soba,terasa i kupatilo.Pogoden e za cetiri studenti.
Aleksandar
078473233
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации