Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Marijana Денес 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Издавам комплетно опремен и наместен стан ви центарот на Штип, со сопствено ладење и греење, со комплетна покуќнина.
Marijana
070319952
Leaflet
Кон почеток