Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman POPOSKI vo naselba Ezerski lozja

Се изнајмува од: Анита Попоска 03 јул. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струга
Се издава комплетно опремен апартман со локација во населба Езерски лозја на само 50 метри од плажата.Апартманот е наменет за сместување на максимум 4 лица и располага со:интернет и кабловска ТВ, дневна,кујна,засебна спална соба, купатило и двор.
Апартманот е уреден согласно вашите потреби за да поминете прекрасен одмор.
Анита Попоска
071263055
Leaflet
Кон почеток